Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// POLİTİKALARIMIZ

Kalite Politikamız

Önceliğimiz, Müşterilerimizin olağanüstü ve baştan sona özelleştirilmiş bir deneyim yaşatarak memnun edilmesidir. Müşteri gibi Düşün, Müşteri gibi Davran, Müşteri Ol.

Kapsam: Firmada, sacdan mamul muhtelif parça ve aksamların proje bazında (makine parçaları, inşaat sektörü için parçalar, reklamcılık ürünleri, aydınlatma parçaları, otomotiv ve tarım makinaları aksam ve parçaları vb.) üretimi fason olarak yapılmaktadır.

CNC Lazer ile kesim veya şekillendirme (1-20 mm arası levhalar işlenebilir) , giyotin tezgahları yardımıyla kesim işleri , abkant presler yardımıyla da her türlü kıvrım işleri yapılabilmektedir. Bazı parçalar müşteri isteğine göre kaynaklı ve montajlı olarak da verilebilmektedir.

ISO 9001 8.3 tasarım ve geliştirme faaliyetleri kapsam dışıdır.

mihengir
01
Müşteri Odaklılık

Müşteri Deneyimi kültürü tüm çalışanlarımızın DNA’sında bulunur. Müşteri kişiliğini her yerde yaygınlaştırırız. Müşterilerin en güzel tecrubeyi yaşamalari için rehberlik ederek, müşteri merkezli ritüelleri takip edip, her zaman Müşteri bakış açısıyla bakarak önceliklendirme yapar ve karar veririz.

02
Ürün ve Çözüm Kalitesi

Çözümün yaratılmasından, üretimi, teslimatı, uygulanması ve bakımına kadar tüm yaşam döngüsü boyunca yenilikçi ve ödünsüz bir kalite sunar. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için dijital, özelleştirilmiş ve öngörülü deneyime odaklanırız.

03
Anlama

Güçlü analitik yöntemler işleterek, Müşteri Deneyimi verilerimizi eyleme geçirilebilir bilgilere dönüştürüp; Müşteri hatalarini öngörerek, Müşteri şikayetlerini önler ve tüm temas noktalarını iyileştiririz. Bunu sağlamak için Müşteri bakış açısıyla bakarak onun gibi düşünmeyi tüm ekiplerimize yayarız.

04
Çalışanlarımız

Müşterilerimizin iş sonuçlarını en üst düzeye çıkarmak amacıyla, çalışanlarımıza önceliklerini ve kararlarını yönetme yetkisi veririz. Yeni yetenekler seçerken üst seviye Müşteri odaklılığı arayarak her zaman öncelik, Müşterilerimizde olacak şekilde hizmet etmek için, tek bir ekip olarak çalışırız.

05
Memnuniyetten Siparişe

Tüm temas noktalarında Müşteri deneyimlerini derinlemesine analiz edip, yatırımlarımıza öncelik vermek ve satış yöntemlerimizi belirlemek için bundan yararlanırız. Olumlu Müşteri Deneyimi, şirketimizde güçlü bir rekabet avantajı olarak kabul edilir. Bu ilkeler; ISO9001 standardıyla uyumlu, verimli süreçler ve araçlarla sürekli ve titiz bir şekilde iyileştirdiğimiz, sağlam bir Kalite Yönetim Sistemi tarafından desteklenmektedir. Bu ilkeleri Metalif`in her noktasında kullanır ve kılavuz prensipleri, tüm organizasyonlarda gözetilecek operasyonel hedeflere dönüştürürüz.